Teak Deck Nedir?

Dış mekân kaplamaları doğrusu parkeleri olarak bilinen bu özel ağaç uygulamaları, kendi aralarında bir ekip kullanım özelliklerine gore gruplar halinde ayrılabildiğini görebilmekteyiz. Şuanda bahsetmekte olduğumuz ürün için yapacağımız en güzel izahat ise kendi özel yapısı olan parlaklığının olduğunu vurgulamak doğru olabilir. Yağlı mumlu yapısı yardımıyla uzun seneler süresince deformasyona uğramış göstermeden kullanım garantisi sunmaktadır. Özel alanlarınızda yada herkese açık olan kullanım alanlarınızda Teak Deck kullanmanız durumunda görsel kalitenizi de zirveye taşıyabilme ayrıcalıkları yakalayabileceksiniz. Yalnız kullanım olarak değil hem de montaj uygulaması için de iki farklı seçenek sunarak işinizi daha da kolaylaştırmayı ümit etmektedir. Aklınıza gelebilecek olan havuz kenarlarında, güneşlenme alanlarında, duş bölmelerinde, saunalarda, açık balkon, açık teras, kış bahçesi, yaz bahçesi ve en önemlisi de çocuk oyun alanları yada parklarda rahatça tercih edilebilmektedir. Temizliği ve kullanımı son aşama kolay, bakım yapılması açısından da kendine özgü güvenlikler sunmaktadır.

Yalnız ayakaltında olan ve yürümeye yarayan bir alan oluşturmakla kalmayıp, bununla beraber özel oturma yerleri ve yukarı doğru yükselen bölmeliklerde de kullanabileceksiniz. Üretim firması olarak sahibi olduğumuz kullanışlı ürünün büyük projelerde yer almış olduğunı belirterek, çevresine ve peyzajına örutubet veren kullanım alanları bırakılan özel alanlar için kullanılabileceğini bir defa daha dile getirebiliriz. Butik siteler, oteller, park bahçe ve daha önemlisi güvertelerde dahi kullanıldığını bilmekteyiz. Kendi özel yapısı sayesinde fırınlanma ihtiyacı göstermeyen ve kendi yağlı mumlu yapısı ile işlerin daha da kolaylaştırdığını kanıtlamaktadır. Yazlık yada kışlık alanlarda dört mevsime ayak uydurabilen, kalitesinden asla ödün vermeyen bu parke, şirket tarafınca uzun seneler süresince güvence altında bulunmaktadır. Yer kaplama tahtası olan Teak Deck, özellikle su ile temasta olan alanlarda çokça tercih edilmiş olduğu görüldüğü şeklinde kuru alanlarda da yaygın olarak tercih edilebilir.  Suya dayanıklılığı, güneşe karşı korumalı, yağmur veya karlı alanlarda dahi asla kendini bozmayan ve olduğu şekilde kalabilen yapısını güvenle yansıtabilmektedir. İlk bakmış olduğumız süre da güverte tahtası olarak üretilen sadece kullanım alanlarını genişleterek normal yaşamımıza kadar girebilmeyi başarmış olması rahat uyum sağlamasından kaynaklanmaktadır.

Hayalini kurduğunuz görselliğe haiz olan alanlarınız için özel sipariş vererek kullanacağınız alanın hesaplamasını yaparak ürün talep edebileceğiniz gerçektir. Günümüzde talebi çok olan ve en çok tercih edilen ağaç türü olarak malum kaplamalar, kalitenin artmasını sağladığı gibi sağlıklı bir yaşam oluşturmaya da alt zemin hazırlamaktadır. Gündelik yaşantılarımızın yanı sıra bir de sahibi olduğumuz işletmelerde de veranda olarak açık alanlarınızda değerlendirebileceksiniz. Tek kullanımlık değil uzun yıllar süresince kullanıma uygun olan Teak Deck, lüzumlu bakımlarının yapılması sonucu da güzel görünümüne her süre sahip olabilir. Çevre düzenlemeleri için en ideal çözümler üreterek yürüme alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve oturup kahvenizi içebileceğiniz alanlar üretmekte de üstüne yoktur diyebiliriz.

 

Kaynak : https://akdenizorman.com