PROSTATA SON

Erkeklerin Korkulu Rüyası olan Prostata Bitkilerle Destek

50’li yaşlardan itibaren erkeklerin korkulu rüyası haline gelen prostat, Anadolu’dan toplanan bitkilerle yapılan Prostea 4x4 çayı ile prostat bezinin küçülmesini sağlıyor ve idrar enfeksiyonlarını önlüyor.

Prostea 4x4; içinde barındırdığı doğal bitkiler sayesinde prostat büyümesini önlüyor ve prostat kanserine karşı savaşıyor. Anadolu’da yüksek dağların tepesinden toplanan bitkilerle hazırlanan bu çay, erkeklerde yaşam kalitesini artırıyor. Yapılan çeşitli araştırmalar çayın bakterileri öldürme yeteneğini artırdığı ve rahatlıkla idrar yolu enfeksiyonlarınıntedavisinde kullanılabileceğini de bilimsel olarak ortaya koyuyor.

2699 erkeğin tedavisinde kullanılan prostea’nin alt ürinersistem semptomlarını ve idrar akıntıları etkili bir şekilde önlediği kanıtlandı. Aynı analizde bu çayı içen erkeklerde, gece idrarına çıkma (nokturi) daha az gözlendi.

Ürolog Dr. Mehmet Işık  yaptığı açıklamada; Prostatın içinden geçen idrar yolu büyümüş prostat nedeniyle şikayetlerin artabileceğini, Yaygın olarak kullanılan bazı ilaçların prostatı küçültmek yerine hormonları baskılayarak gündelik rahatlama sağladığını ve ilaç bırakıldığında şikayetlerin başa dönebileceğini belirtti. Bitkisel ürünlerede dikkat çeken Işık; tamamen doğal bitki karışımıyla hazırlanan Prostea’nin idrar yolunu sıkıştıran prostat bezini küçülterek ameliyatsız bir şekilde prostat'tan kurtulmasına yardımcı olacağını söyledi. 

Raporlarla prostatı küçülttüğü ispatlanan Prostea kullanan hastalardan birinin raporları şöyle; Hasta çayı kullanmadan önce raporlarla prostatı küçülttüğü ispatlanan prostea kullanan hastalardan birinin raporları şöyle; Hasta çayı kullanmadan önce PROSTAT BÜYÜKLÜĞÜ 73GR/CC, hasta çayı kullandıktan sonra PROSTAT BÜYÜKLÜĞÜ 40GR/CC’yekadar düşmüş.

MEMORIAL hastanesinin yaptığı bir ölçümde 123GR/CC olan PROSTAT BÜYÜKLÜĞÜ çay kullanımı sonrasında 64GR/CC’ye kadar düştüğü gözleniyor.

Ayrıca çayı kullanımınız süresinde firma taraşından ücretsiz prostat danışmanlık hizmeti de veriliyor.  

Hiçbir kimyasal içermeyen PROSTEA 4x4 erkeklerin kabusuolan prostat büyümesini engellemek için müthiş bir destek.

Prostea 4x4 Prostat Çayına  Eczanelerden ve http://prostatcayim.com adresinden ulaşabilirsiniz.