Küçükçekmece'de Emekli Polisler Birbirine Girdi: 1 Ölü, 1 Zarar Görmüş

Küçükçekmece'de, 2 emekli polis aralarında yangın merdiveni yüzünden meydana çıkan kavgada emekli polislerden biri hayatını kaybederken diğer emekli polis yaralandı.

Durum, Atakent Mahallesi Atakent 1. Ayak F-5 Ticaret Merkezi'nde saat 12.00 sıralarında meydana geldi. sözde, kafeterya işleten Tarık İlbey ile bir üst katında dükkanı bulunan İlhan Varlık arasında yangın merdiveni yüzünden kavga çıktı.

ÖNCE VURDU DAHA SONRA YARDIM ETMEK İSTEDİ

Çıkan kavgada Tarık İlbey, yanına bulunan tabancayı çekerek İlhan Varlık'ı ayağından vurdu. Tabancayı masaya koyan İlbey daha sonra Varlık'a yardım etmek için yanına geldiğinde Varlık da masada duran benzer tabancayı alarak İlbey'e kurşun yağdırdı. Tabanca sesleri üstüne kafeteryaya gelen vatandaşlar, durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede durum yerine gelen sağlık ekipleri, ayağından yaralanan Varlık'ı ambulansla hastaneye kaldırdı. Durum yerinde kanlar içinde yerde yatan İlbey ise, yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.