İstanbul Saadet Partisi milletvekili adayları kimler? İşte 24 Haziran erken seçimleri Saadet Partisi listesi

Saadet Partisi, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdi.

İSTANBUL SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KİMLER?

Saadet Partisi, listelerinde sürpriz isimlere yer verdi. Peki İstanbul Saadet Partisi milletvekili adayları kim oldu? Hangi isimler listeye girdi? İstanbul Saadet Partisi milletvekili adayları kimler?

İşte YSK'ya verilen liste

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-1 1 ABDULLAH SEVİM / EĞİTİMCİ
İSTANBUL-1 2 YILMAZ BAYAT / MÜHENDİS
İSTANBUL-1 3 DİCLE ŞİT / EV HANIMI
İSTANBUL-1 4 AHMET TÜRKCAN / YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 5 MEHMET ALİ ÖZGÜR
İSTANBUL-1 6 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU / İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 7 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU / İNŞAAT TEKNİKERİ
İSTANBUL-1 8 ABDULHALİM MEŞE / YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 9 CEM KAYA KARATÜN / AVUKAT
İSTANBUL-1 10 ALEV SEZEN / AVUKAT
İSTANBUL-1 11 ADEM BOZ / LOJİSTİK
İSTANBUL-1 12 FEHİM HAVA / TÜCCAR
İSTANBUL-1 13 YUSUF YÜKSEL / TÜCCAR
İSTANBUL-1 14 ŞEREF KAÇMAZ / İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 15 RESUL KILIÇ / ESNAF
İSTANBUL-1 16 ABDÜLKADİR ARSLAN / TÜCCAR
İSTANBUL-1 17 AHMET BARAN
İSTANBUL-1 18 AYSUN BAYRAKTAR / EV HANIMI
İSTANBUL-1 19 RECEP KARAKOÇ / İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 20 FAHRETTİN COŞKUN
İSTANBUL-1 21 FESİH TAYBAR
İSTANBUL-1 22 MUSTAFA KOCABEY / AVUKAT
İSTANBUL-1 23 TURGUT DANACI / ESNAF
İSTANBUL-1 24 ALİ KEMAL DERİN
İSTANBUL-1 25 GONCA NUR ASLAN / EV HANIMI
İSTANBUL-1 26 MUHAMMET DUMAN / AVUKAT
İSTANBUL-1 27 MUAMMER KOÇ / İLAHİYATÇI
İSTANBUL-1 28 HALİL İBRAHİM / SERBEST
İSTANBUL-1 29 NAFİYE SAÇI / ÖĞRENCİ
İSTANBUL-1 30 ERDOĞAN USLU / TÜCCAR
İSTANBUL-1 31 MURAT ÇEKER
İSTANBUL-1 32 SELAHATTİN ASLAN
İSTANBUL-1 33 HAKAN AKTAŞ / İKTİSATÇI
İSTANBUL-1 34
İSTANBUL-1 35

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-2 1 BİROL AYDIN / EĞİTİMCİ
İSTANBUL-2 2 SAMET SAMİ TEMEL / ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
İSTANBUL-2 3 MUSTAFA KAYA / EĞİTİMCİ
İSTANBUL-2 4 BİLAL AY
İSTANBUL-2 5 FATMA NEVİN GÖKÇE
İSTANBUL-2 6 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL / BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
İSTANBUL-2 7 MUSTAFA YAMAN / AVUKAT
İSTANBUL-2 8 BİLAL AYDIN / İKTİSATÇI
İSTANBUL-2 9 MİKAİL KABAK / DOKTOR
İSTANBUL-2 10 TUĞRUL YALÇINKAYA / İŞLETMECİ
İSTANBUL-2 11 ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU
İSTANBUL-2 12 EROL URHAN
İSTANBUL-2 13 ADEM AKBULUT
İSTANBUL-2 14 ÖZGÜR ATAK / İKTİSATÇI
İSTANBUL-2 15 İLKER ÇİFTÇİ / İŞLETMECİ
İSTANBUL-2 16 RECEP POLAT / İKTİSATÇI
İSTANBUL-2 17 NİHAT ŞADOĞLU / TÜCCAR
İSTANBUL-2 18 MUHAMMED GAZİ KILIÇ
İSTANBUL-2 19 YASEMİN BİLNUR ERENCİ
İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN AYDOĞAN / TÜCCAR
İSTANBUL-2 21 MEHMET FATİH AKYÜZLÜ
İSTANBUL-2 22 MAHİR SEZGİN / AVUKAT
İSTANBUL-2 23 TÜLAY VIZVIZ
İSTANBUL-2 24 MUSTAFA UĞUR DOĞAN
İSTANBUL-2 25 NURSENA ULUSOY
İSTANBUL-2 26 SELİM BAŞPINAR / MÜHENDİS
İSTANBUL-2 27 HABİBE ERDOĞAN
İSTANBUL-2 28

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-3 1 ALTAN TAN / MÜHENDİS
İSTANBUL-3 2 HASAN BİTMEZ / EĞİTİMCİ
İSTANBUL-3 3 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK / YÖNETİCİ
İSTANBUL-3 4 İBRAHİM YILDIZ / AVUKAT
İSTANBUL-3 5 MESUT ÖZLEM / MÜHENDİS
İSTANBUL-3 6 EBRAR BEZCİ / İŞLETMECİ
İSTANBUL-3 7 YAŞAR AVCI
İSTANBUL-3 8 OSMAN BAŞ / ESNAF
İSTANBUL-3 9 YUNUS AKSOY / MAKİNE MÜHENDİSİ
İSTANBUL-3 10 MESUDE DÖNMEZ / EV HANIMI
İSTANBUL-3 11 NEŞET ÇEVİK TÜCCAR
İSTANBUL-3 12 ADNAN HACIABDULLAHOĞLU / KİMYAGER
İSTANBUL-3 13 TUNCER KOĞA
İSTANBUL-3 14 ENDER ESİNER
İSTANBUL-3 15 KADİR TOKALI
İSTANBUL-3 16 CANER BİTİŞ
İSTANBUL-3 17 EMİNE ÖZTÜRK / ULUSLARARASI ILIŞKİLER
İSTANBUL-3 18 HASAN KARA
İSTANBUL-3 19 ADNAN ŞAHİN / EMEKLİ SUBAY
İSTANBUL-3 20 AHMET ÖZSEVEN
İSTANBUL-3 21 İLKNUR GÖKDEMİR / TARİHÇİ
İSTANBUL-3 22 SUAT KOÇYİĞİT / AVUKAT
İSTANBUL-3 23 FUNDA YALÇIN BOZKURT
İSTANBUL-3 24 MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU / EĞİTİMCİ
İSTANBUL-3 25 FERİT DURBİN / AVUKAT
İSTANBUL-3 26 ÖMER KOÇAK / TEKNİKER
İSTANBUL-3 27 BİLAL TATAR TÜCCAR
İSTANBUL-3 28 MEVLÜT İRFAN BAHADIR / AVUKAT
İSTANBUL-3 29 FEYZA GÜRBÜZ / ULUSLARARASI ILIŞKİLER
İSTANBUL-3 30 MUHAMMED MUSAB DEMİRER / AVUKAT
İSTANBUL-3 31 KENAN KARAGÜZEL / ESNAF
İSTANBUL-3 32 MUSTAFA ÇALKAN
İSTANBUL-3 33
İSTANBUL-3 34
İSTANBUL-3 35