Devletin Zirvesini Buluşturan Nikah! AK Parti Erzurum Milletvekili Dünya Evine Girdi

AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile Ankara Hacı Bayram Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ünsal Ban dünya evine girdi. İstanbul da yapılan düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İBB Adayı Binali Yıldırım, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın yanı sıra fazla sayıda davetliler yer aldı.

DÜĞÜN, İSTANBUL'DA BİR OTELDE GERÇEKLEŞTİ

İstanbul'da bir otelde gerçekleşen düğüne, Ahde Vefa Platformu Başkanı Nuran Kırlak, Platformun siyasi danışmanı Taner Akkuş, platform üyelerinden Ünlü yazan Ayşe Aslı Tufan, Melike Taşkesenlioğlu, AK Parti Aydın İl Başkan Yardımcısı Ayşe Çenet ile eşi Beyoğlu Sosyal Hizmetler Müdürü Bilal Çenet, Nesibe Güloğlu, Saniye Gönen, 15 Temmuz Gazisi Övünç Tamdoğan, Sevda Baturünlü, Meşhur spiker Necati Selvitop, Merve ve Abdullah Yılmaz çifti de katılım sağladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA YER ALDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da yer aldığı törene, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Şimşek, Ankara Hacı Bayram Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin, Ankara Hacı Bayram Üniversitesi Iletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar, Aile, Alıştırma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyon Bşk. Selami Altınok ile milletvekilleri ve seçkin bir konuk grubu katıldı.